Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Duża blokada stalowa do zaworów kulowych marki Brady 065693
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża stalowa blokada zaworów kulowych Brady 0656903
Duża blokada zaworów kulowych Brady 0656903 to uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzie lockout do blokowania zaworów kulowych. Blokadę nakłada się na rączkę zaworu i opiera o rurociąg. Blokada, dzięki kompaktowym wymiarom, sprawdza się w miejscach gdzie rurociągi znajdują się blisko siebie lub tuż przy ścianie i nie ma miejsca na założenie innej blokady.
Duża blokada zaworu kulowego 065693 standardowego jest jednym z podstawowych narzędzi System LOTO.
Kolor: czerwony
Materiał: stal
Rozmiar: 127,00 mm (szerokość) x 121,92 mm (wysokość) x 15,00 mm (średnica) x 190,5 m
m (głębokość)
7 miejsc do zapięcia kłódki
Maksymalna śr. kabłąka kłódki: 9 mm
Minimalny prześwit (wysokość) kabłąka kłódki : 20 mm.
Wytrzymałość: od -30 °C do 93 °C.
Maksymalna grubość rączki zaworu: 10,92 mm
Maksymalna szerokość rączki zaworu: 53,34 mm
Wielkość dźwigni zaworu: 31.75 - 76.20 mm
Średnica rury: 76,20 mm
Zobacz jak zamontować blokadę Brady 065693 na zaworze kulowym - instrukcja video:
Dane techniczne
| Materiał | Stal |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | 48,26mm |
| Maksymalna grubość uchwytu | 12,70mm |
| Rozmiar dźwigni zaworu | 32-76mm |
| Maksymalna średnica szekli | 9,53mm |
| Minimalny prześwit szekli | 19mm |