Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Duża blokada zaworu kulowego Brady 800111 Prinzing
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża blokada zaworów kulowych Brady 800111
Blokada zaworów kulowych Brady 800111 to jedno z najpopularniejszych narzędzi Lockout.
Wykonana jest z bardzo mocnego polipropylenu, gwarantującego trwałość w trudnych warunkach przemysłowych. Występuje w czterech kolorach. Odporna na temperatury w zakresie od -20 do +800C.
Blokada 800111 o regulowanej konstrukcji blokuje zawory kulowe w pozycji zamkniętej na rurach o średnicy od 50 mm do 200 mm.
Blokada Prinzing jest niezwykle łatwa w użyciu – na dźwignię zaworu zakładamy dwie części blokady i zabezpieczamy je odpowiednio dobraną kłódką. Konstrukcja blokady zabezpiecza też śrubę, którą przykręcona jest rączka do zaworu kulowego. W ten sposób blokada zapewnia pełną ochronę przed niepożądanym otwarciem zaworu.
Poniżej dostępne warianty kolorystyczne i szczegółowe informacje dotyczące parametrów technicznych dużej blokady zaworów kulowych Brady.
Instrukcja wideo - montaż blokady zaworów kulowych typu Prinzing:
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Średnica rury | 50-200mm |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 7,24mm |
| Minimalny prześwit szekli | 38mm |