Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Mała blokada stalowa do zaworów kulowych marki Brady 065692
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała blokada do zaworów kulowych Brady 065692
Blokada zaworów kulowych Brady 065692, to uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzie lockout do blokowania zaworów kulowych. Blokadę nakłada się na rączkę zaworu i opiera o rurociąg.
Blokada, dzięki kompaktowym wymiarom, sprawdza się w miejscach gdzie rurociągi znajdują się blisko siebie lub tuż przy ścianie i nie ma miejsca na założenie innej blokady.
Blokada zaworu kulowego standardowego jest jednym z podstawowych narzędzi System LOTO.
Blokuje zawór w pozycji zamkniętej.
Kolor: czerwony
Materiał: stal odporna na wysokie temperatury i korozję.
Rozmiar: 50,80 mm (szerokość) x 63,50 mm (wysokość) x 121,92 mm (głębokość)
6 miejsc do zapięcia kłódki
Maksymalna śr. kabłąka kłódki: 9 mm
Minimalny prześwit (wysokość) kabłąka kłódki : 20 mm.
Wytrzymałość: od -30 °C do 90 °C.
Maksymalna grubość rączki zaworu: 19,05 mm
Maksymalna szerokość rączki zaworu: 38,10 mm
Średnica rury: 25,40 mm
Wielkość dźwigni zaworu: 6.35 - 25.40 mm
Zobacz jak zamontować blokadę Brady 065692 na zaworze kulowym - instrukcja video:
Dane techniczne
| Materiał | Stal |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | 30,48mm |
| Maksymalna grubość uchwytu | 6,92mm |
| Rozmiar dźwigni zaworu | 6-25mm |
| Maksymalna średnica szekli | 9,53mm |
| Minimalny prześwit szekli | 19mm |