Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Mała blokada zaworu kulowego Brady 800110 Prinzing
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała blokada zaworów kulowych Brady 800110
Blokada zaworów kulowych Brady 800110 to jedno z najpopularniejszych narzędzi Lockout.
Wykonana jest z bardzo mocnego polipropylenu, gwarantującego trwałość w trudnych warunkach przemysłowych. Występuje w czterech kolorach.
Odporna na temperatury w zakresie od -20 do +800C.
Blokada 800110 o regulowanej konstrukcji blokuje zawory kulowe w pozycji zamkniętej i otwartej na rurach o średnicy od 12,5 mm do 50 mm.
Blokada Prinzing jest niezwykle łatwa w użyciu – na dźwignię zaworu zakładamy dwie części blokady i zabezpieczamy je odpowiednio dobraną kłódką. Konstrukcja blokady zabezpiecza też śrubę, którą przykręcona jest rączka do zaworu kulowego. W ten sposób blokada zapewnia pełną ochronę przed niepożądanym otwarciem zaworu.
Poniżej dostępne warianty kolorystyczne i szczegółowe informacje dotyczące parametrów technicznych małej blokady zaworów kulowych Brady.
Instrukcja wideo - montaż blokady zaworów kulowych typu Prinzing:
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Średnica rury | 14,50-52,50mm |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 7,24mm |
| Minimalny prześwit szekli | 38mm |