Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Regulowana blokada zaworów zasuwowych Brady 064057
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blokada regulowana Brady do zaworów zasuwowych
Regulowana blokada zaworów zasuwowych Brady 064057 to uniwersalne rozwiązanie dla większości zaworów z pokrętłem. Zamiast trzech standardowych blokad w różnych rozmiarach, wystarczy regulowana blokada z możliwością dostosowania do zaworów o średnicy od 25 do 165 mm. Mocne tworzywo polipropylenowe, z którego wykonana jest blokada, gwarantuje odporność na trudne warunki przemysłowe, pękanie i ścieranie, a także gwałtowne zmiany temperatur w zakresie od -450C do 1820C. Występuje w kolorze czerwonym.
- Uniwersalna – jedyna blokada pasująca praktycznie do wszystkich zaworów z pokrętłem
- Ekonomiczna – zastępuje kilka innych blokad standardowych
- Lekka, łatwa w przenoszeniu i przechowywaniu
- Dwuelementowa konstrukcja pozwala na przechowywanie mniejszej części w większej
Zobacz jak zamontować blokadę zasuw Brady 064057 na zaworze - film:
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | 209 mm |
| Wysokość blokady | 130 mm |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9,4 mm |
| Minimalny prześwit szekli | 20 mm |