Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Regulowana blokada zaworu motylkowego Brady 256960
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regulowana blokada zaworu motylkowego Brady
Blokada zaworów motylkowych Brady 256960 oraz 256962 wyprodukowana z mocnego tworzywa polipropylenowego o właściwościach nieprzewodzących.
Skutecznie blokuje zawory motylkowe różnych rozmiarów, uniemożliwiając spust rączki zaworu.
Blokada dostępna w czterech kolorach, które można dopasować np. do rodzaju substancji przepływającej przez instalację czy poziomu ryzyka.
- W 100% nieprzewodząca
- Odporna na gwałtowne zmiany temperatur w zakresie od -460C do 1830C, kontakt z rozpuszczalnikami i innymi substancjami chemicznymi.
Wycofana z oferty. Patrz: inna blokada BRADY 49303.
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | 102 mm |
| Wysokość blokady | 70 mm |
| Głębokość blokady | - |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 8 mm |
| Minimalny prześwit szekli | 25 mm |