Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Standardowa blokada zaworów zasuwowych Brady do pokręteł 165-254 mm , 065563
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blokada zaworów zasuwowych Brady do pokręteł 165-254 mm
Standardowa blokada zaworów zasuwowych Brady 065563 do pokręteł o średnicy od 165 do 254 mm dostępna jest w pięciu kolorach, dzięki czemu możliwości jej wykorzystania są bardzo szerokie. Kolory pozwalają na oznaczenie pozycji zaworu (zamknięta/otwarta), poziomu ryzyka (duże zagrożenie/małe zagrożenie), rodzaju substancji przepływającego przez instalację (woda,gaz, powietrze itp.), różnych zespołów konserwujących (elektrycy, mechanicy).
Dostępna w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, żółty, transprentny
Dzięki wybijanemu środkowi, blokada może być stosowana również do zasuw z unoszonym trzpieniem.
Mocne tworzywo polipropylenowe, z którego wykonany jest korpus blokady, gwarantuje odporność na trudne warunki przemysłowe, pękanie i ścieranie, a także zakres termiczny od -200C do +800C.
Ergonomiczne kształty zapewniają łatwą i szybką instalację w trudno dostępnych, ciasnych przestrzeniach oraz oszczędność miejsca w czasie przechowywania.
Montaż blokady zaworów zasuwowych Brady do pokręteł 254-330 mm , Brady nr 065564 - film szkoleniowy
Blokadą do sytemu Lockout Tagout zabezpiecza się zawory zasuwowe oraz zawory zasuwowe z unoszonym trzpieniem.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | 318,30 mm |
| Wysokość blokady | 276,20 mm |
| Głębokość blokady | 76,20 mm |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9,70 mm |
| Minimalny prześwit szekli | 38 mm |