Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Standardowa blokada zaworów zasuwowych Brady do pokręteł 25-64 mm, 065560
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Blokada zaworów zasuwowych Brady 065560 do pokręteł 25-64 mm
Standardowa blokada zaworów zasuwowych Brady 065560 do pokręteł o średnicy od 25 do 64 mm dostępna jest w pięciu kolorach, dzięki czemu możliwości jej wykorzystania są bardzo szerokie. Kolory pozwalają na oznaczenie pozycji zaworu (zamknięta/otwarta), poziomu ryzyka (duże zagrożenie/małe zagrożenie), rodzaju substancji przepływającego przez instalację (woda,gaz, powietrze itp.), różnych zespołów konserwujących (elektrycy, mechanicy).
Dostępna w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, żółty, transparentny
Dzięki wybijanemu środkowi, blokada może być stosowana również do zasuw z unoszonym trzpieniem.
Mocne tworzywo polipropylenowe, z którego wykonany jest korpus blokady, gwarantuje odporność na trudne warunki przemysłowe, pękanie i ścieranie, a także zakres termiczny od -200C do +800C.
Ergonomiczne kształty zapewniają łatwą i szybką instalację w trudno dostępnych, ciasnych przestrzeniach oraz oszczędność miejsca w czasie przechowywania.
Montaż blokady Brady 065560na zaworze zasuwowym - film szkoleniowy
Blokadą do sytemu Lockout Tagout zabezpiecza się zawory zasuwowe oraz zawory zasuwowe z unoszonym trzpieniem.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Szerokość blokady | 120,10 mm |
| Wysokość blokady | 80 mm |
| Głębokość blokady | 35,90 mm |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | - |
| Maksymalna grubość uchwytu | - |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9,70 mm |
| Minimalny prześwit szekli | 38 mm |