Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Uniwersalna zaciskowa blokada linkowa CLC-001, CLC-002
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna blokada zaciskowa do systemu lockout tagout z linką CLC-001 CLC-002
Wszechstronne narzędzie lockout, które dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się w trudnodostępnych lub ciasnych przestrzeniach oraz zablokuje najszerszą gamę zaworów kulowych, zasuwowych i motylkowych.
Montaż blokady:
Blokada uniwersalna z linką jest łatwa do zamocowania – wystarczy ścisnąć zacisk, przeciągnąć linkę, zamknąć klapkę i założyć kłódkę. Zastosowane w mechanizmie blokady kółka mocno chwytają linkę, a zamykana pokrywa bezpieczeństwa zapobiega zwolnieniu lub manipulowaniu linką. Linki nie da się zwolnić, dopóki pokrywa bezpieczeństwa jest zamknięta.
Charakterystyka blokady zaciskowej:
W zestawie z blokadą dostarczane są wymienne, wytrzymałe szczęki stalowe lub gumowe szczęki minimalizujące zarysowania na blokowanych powierzchniach.
Metalowa linka o długości 2,44 m posiada osłonę z tworzywa i wytrzymuje intensywne użytkowanie i nadużycia.
Blokada posiada cztery otwory na kłódkę, w tym 1 otwór kompatybilny z szeklami stalowymi, zapewniając możliwość blokowania przez wielu pracowników.
Dostępne kolory: zielony, czerwony
Zobacz jak zamontować blokadę zaciskową z linką na zaworze - instrukcja filmowa:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał | Korpus - nylon wypełniony włóknem szklanym, linka - stalowa w osłonie |
| Szerokość korpusu blokady | 217.93 mm |
| Wysokość korpusu blokady | 217.93 mm |
| Głębokość korpusu blokady | 64.77 mm |
| Długość linki | 2,44 mm |
| Średnica linki | 3,18 mm |
| Minimalny prześwit szekli kompatybilnej kłódki | 4.57 mm |
| Maksymalna średnica szekli kompatybilnej kłódki | 7.11 mm |
| Minimalna temperatura pracy °C | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy °C | 120 °C |