Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Duża podstawa uniwersalnej blokady zaworu Brady 050899
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna blokada Brady - duża podstawa (baza zaciskowa)
Blokada uniwersalna Brady o modułowej konstrukcji umożliwia użytkownikowi dostosowanie blokady do potrzeb poprzez dodanie różnych akcesoriów w odpowiedniej konfiguracji. Blokada składa się z jednostki podstawowej dostępnej w dwóch rozmiarach oraz akcesoriów wymiennych, takich jak: ramię w dwóch rozmiarach i linka mocująca.
Duża podstawa uniwersalnej blokady zaworu Brady 050899, bez dodatkowych akcesoriów, takich jak linka czy ramię, założona na dźwignię zaworu motylkowego, skutecznie blokuje zawór uniemożliwiając naciśnięcie rączki spustowej.
Materiał: stal nierdzewna, wzmocniony nylon.
Odporność: na uderzenia, działanie chemiczne i korozję.
Rozmiar: 39,40 mm (szerokość) x 162,00 mm (wysokość)
Maksymalna śr. kabłąka kłódki: 9,9 mm
Minimalny prześwit (wysokość) kabłąka kłódki : 20 mm.
Wytrzymałość: od -20 °C do 120 °C.
Maksymalna grubość rączki zaworu: 27,94 mm
Maksymalna szerokość rączki zaworu: 40,64 mm
Uniwersalna blokada lockout - możliwości zastosowania - film:
Dane techniczne
| Materiał | Nylon wzmocniony włóknem szklanym |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | 41mm |
| Maksymalna grubość uchwytu | 31,75mm |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9mm |
| Minimalny prześwit szekli | 20mm |