Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Uniwersalna blokada Brady 065401 - duża
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Duża blokada Brady 065401 uniwersalna
Blokada uniwersalna Brady o modułowej konstrukcji umożliwia użytkownikowi dostosowanie blokady do potrzeb poprzez dodanie różnych akcesoriów w odpowiedniej konfiguracji.
Blokada składa się z jednostki podstawowej dostępnej w dwóch rozmiarach oraz akcesoriów wymiennych, takich jak m.in.: ramię w dwóch rozmiarach i linka mocująca.
Blokada uniwersalna Brady 065401 to duża jednostka podstawowa + 1 duże ramię blokujące.
Dzięki możliwości regulowania położenia ramienia może być stosowana do blokowania różnych typów dużych zaworów, dźwigni i urządzeń mechanicznych. Urządzenie to daje możliwość unieruchomienia zaworu kulowego o obrocie 90 stopni w pozycji zamkniętej lub otwartej.
Wyprodukowana jest z wysokiej jakości stali i nylonu, co gwarantuje wytrzymałość na uderzenia, działanie chemiczne i korozję.
Wymiary:224,03 mm (szer.) x 162,05 mm (wys.) x 39,37 mm (gr.)
Maksymalna grubość rączki zaworu: 27,94 mm
Maksymalna szerokość rączki: 40,64 mm
Uniwersalna blokada lockout - możliwości zastosowania - film:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał | Nylon wzmocniony włóknem szklanym |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | 41mm |
| Maksymalna grubość uchwytu | 31,75mm |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9mm |
| Minimalny prześwit szekli | 20mm |