Wyszukiwarka
707,37 zł
575,10 zł
154,98 zł
126,00 zł
79,95 zł
65,00 zł
81,18 zł
66,00 zł
466,17 zł
379,00 zł
404,67 zł
329,00 zł
922,50 zł
750,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Mała podstawa uniwersalnej blokady zaworu Brady, 050924
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna blokada do zaworów Brady - mała podstawa
Blokada uniwersalna Brady 050924 (mała) o modułowej konstrukcji.
Umożliwia użytkownikowi dostosowanie blokady do potrzeb poprzez dodanie różnych wymiennych akcesoriów w odpowiedniej konfiguracji: ramienia blokującego i linki mocującej.
Blokada składa się z jednostki podstawowej (mała) oraz opcjonalnych akcesoriów dodatkowych, takich jak: ramię w dwóch rozmiarach i linka mocująca.
Mała podstawa uniwersalnej blokady zaworu Brady 050924, skutecznie blokuje zawór uniemożliwiając naciśnięcie rączki spustowej.
Materiał: stal nierdzewna, wzmocniony nylon.
Odporność: na uderzenia, działanie chemiczne i korozję.
Rozmiar: 22,90 mm (szerokość) x 142,20 mm (wysokość)
Maksymalna śr. kabłąka kłódki: 9,9 mm
Minimalny prześwit (wysokość) kabłąka kłódki : 20 mm.
Wytrzymałość: od -20 °C do 120 °C.
Maksymalna grubość rączki zaworu: 15,24 mm
Maksymalna szerokość rączki zaworu: 25,40 mm
Uniwersalna blokada lockout - możliwości zastosowania - film:
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał | Nylon wzmocniony włóknem szklanym |
| Szerokość blokady | - |
| Wysokość blokady | - |
| Średnica rury | - |
| Maksymalna szerokość uchwytu zaworu | 25mm |
| Maksymalna grubość uchwytu | 19mm |
| Rozmiar dźwigni zaworu | - |
| Maksymalna średnica szekli | 9mm |
| Minimalny prześwit szekli | 20mm |